Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP-cím változás jelentése az...

IP-cím változás jelentése az nCore felé?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tűnik, hogy szeptember közepétől másik internet szolgáltatóhoz megyek át, így megváltozik az IP címem is.


Ezt most még nem tudom 100% biztosra.


Ilyen esetben elég az, hogy ha már átmentem, akkor arról az IP címről küldök üzenetet az nCore-on, hogy szolgáltatóváltás miatt van változás?



2015. aug. 11. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi nem igazán érdekli őket, nem kell magyarázkodni emiatt.
2015. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz gond, hogy akkortól másik IP-ről lépek be ÉS töltök le/fel?


Nem kell ezt jelezni sem?

2015. aug. 11. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek dinamikus IP-je van, annak akár naponta is változhat az IP címe.
2015. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor honnan tudják, ha vki más vki fiókjával jelentkezik be hogy le/feltöltsön? Mi alapján azonosítanak?


Mióta megvan a fiókom, több gépről beléptem és töltöttem le/fel. Annyi, hogy vagy a laptop vagy az asztali gépet használtam közvetlenül csatlakozva az internethez.



Nem akarom, hogy kitiltsanak.

2015. aug. 11. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan semmi alapján sem tudják, főleg, hogy van aki seed szervert is használ tehát egyszerre akár több ipvel is tölt ugyanarról a fiókról.
2015. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak riogatás, hogy ha ugyanazzal a fiókkal több IP címmel töltesz le, stb. kizárhatnak?
2015. aug. 11. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Félreértelmezted a szabályokat, több ipről is be lehetsz lépre, egy gépen viszont csak fiókot használhatsz
2015. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Legfőképpen a legutóbbit. Abban van a LÉNYEG, ami esetemre vonatkozik. Köszi! :)

2015. aug. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!