Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan távolíthatnám el a...

Hogyan távolíthatnám el a Wander Burst vírust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint látjátok, kérdésem egyszerű, azonban mégsem találtam még megoldást a problémámra. Már mindenhonnan töröltem ezt a *bííííííp*, sőt még azokat a programokat is töröltem a gépemről, amin keresztül bejöhetett a vírus, azonban még mindig jelen van gépemen. Makacs egy jószág.


Próbálkoztam már Avasttal, az semmit nem tudott kezdeni a "témával" - fel se ismerte, hogy lenne valami gubanc a gépemen -, valamint AdwCleaner-el is, az megtalálta, "törölte" is, de a vírus továbbra is ellepi a böngészőimet.


Igen, tudom, google barátom, azonban ebben a témában kissé hátat fordított nekem, mert nagy szerencsémre csak egyetlen vírusirtót ajánl nekem - törtmagyarral ráadásul... -, amit szintúgy hiába szedtem le, mert a "free" verzió csak megkeresi a vírust, azonban ahhoz, hogy valamit kezdjen vele, már tartja a markát. Egyébként ez a SpyHunter lenne, akár ha val'mi vélemény akad erről, akkor azt is szívesen veszem.


Kérlek benneteket, bármilyen ötletet elfogadok, a "rakd újra az egész gépet"-en kívül. Azt végső megoldásnak szeretném használni, pláne, hogy kitűnően működik a gépem, csak a böngészőimet csapja tele reklámmal, ezzel konkrétan az idegeimre menve.


Köszönöm a segítségeteket előre is!


Egy lelkileg már teljesen lepusztult, idegileg kikészült, reménytelen emberszerzemény: Mikó



2015. aug. 10. 09:32
 1/1 A kérdező kommentje:

Nos úgy tűnik rám maradt végül a megoldás. Szerencsére sikerrel jártam a csatában, és ha már feltettem a kérdést, akkor meg is osztom hogy mire jutottam, hátha valakinek a gépét még eléri a WB láz:

Malwarebytes sikeresen kipucolta a gépemről, így immáron egészséges, és remekül van.


Hajrá idetévedt!

2015. aug. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!