Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a feltöltésem?

Miért lassú a feltöltésem?

Figyelt kérdés

8 Mb-es felfele töltést mértem, mégsem tölt felfele a torrentem. Ez az albérletemben van, otthoni netem csak 1.5Mb-et mutatott,mégis ezerszer gyorsabban tölt fel.

A router van korlátozva itt, vagy mi lehet a probléma ennél a kapcsolatnál? Lefele nagyon gyors,de visszafele...nagyon tetűűű =( Kis segítséget...köszönöm előre is :)


2010. márc. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem te is összekevered a Mbit és a Mbyte illetve a Kbit és Kbyte fogalmát.

A feltöltésre biztosított sávszél mindíg jóval kevesebb, és a szerződésben le kell legyen írva, hogy mennyi a max. és ebből mennyi a garantált.Mérd le, nézd meg számold át Kbyte-ba, mert ugye a torrent kliens Kbyte-ban mér Ha nincs meg az érték amit garantálnak, akkor piszkálás helyett reklamálj, két különböző szolgáltatást meg sose hasonlíts össze.

csak tájékoztatásként: 1 Mbit az 128 Kbyte

Tessék egy oldal ahol át tudod számolni:

[link]

2010. márc. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia:)

Nem, tudom a különbséget, de az akkor is unreális, hogy lefele 3-4 Mbit, felfele meg 0.3-4kB....(jaj, most épp 1egész kB....) Szóval ez kevés....

2010. márc. 8. 08:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, és lemértem a nevet, és ez jött ki:

(Torrentezés mellett)

Download:16,23 Mb/s

Upload:8,96 Mb/s

Szóval nem vagyok hülye...;)

2010. márc. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!