Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ebnevelde blogban hogyan...

Az Ebnevelde blogban hogyan kell bejegyzést írni?

Figyelt kérdés
Az ebnevelde blogon már regisztrálva vagyok de hogyan kell elkezdeni ? Mert nem tudok írni. Mármint nem találom azt a szerkesztés gombot ? Vagyis egyszerűen nem tudom hova kell írni ! Tudom, hogy nem egy troll választ fogok kapni, de ezt ha megkérhetem próbáljuk mellőzni . Aki tudja kérem válaszoljon köszönöm előre is !

2015. aug. 1. 20:55
 1/2 edemmester ***** válasza:

Először szeretném megjegyezni, hogy ez a funkció Chrome alatt nálam nem működik. Persze ez vall némi igénytelenségre a készítők részéről, de ezen most tegyük túl magunkat és nyissunk egy Firefoxot, vagy valamit ami kéznél van.


Lépésről lépésre:

1) Bejelentkezel ebneveldére

2) Bal oldalt Közösség => Blog

3) Jobb felül Regisztráció

4) Regisztrálsz egy blogot.

5) Jobb felül Adminisztráció.

6) Máris odakerülsz a bejegyzésszerkesztőhöz. A korábbi posztjaidat a Bejegyzések menüpontnál listázhatod le, valamint ugyanúgy bal oldalt éred el a beállításokat, illetve találsz egy linket a blogodra.


Egy valamit viszont mindenképp gondolj át: biztosan ezt szeretnéd?


HA valami ebnevelde specifikus mondandód van, vagy mindenképp az ottani közösséget szeretnéd elérni, akkor használd egészséggel, cserébe el kell viselned számtalan alapvető funkció hiányát.


HA viszont hosszabb távon blogolni akarsz, vagy valami szebb designt szeretnél mint az 5 alap téma, akkor felejtős. A funkcionalitás elég gyenge, gyakorlatilag bejegyzést írni és címkézni tudsz, egyedi kinézetet nem nagyon lehet gyártani, stb., egyszóval csak akkor használd, ha biztosan erre van szükséged. Persze ez a te döntésed, nem akarlak lebeszélni róla, csak gondold át.


Sok sikert kívánok, és bármi további kérdésed/kérésed/problémád/gondolatod van, írj bátran privátban :)

2015. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! köszönöm a válaszod sokat segítettél. Tudod nekem már van egy blogom, (nem ebneveldés) de ugye ott sajnos nagyon kevés látogatója van, mert csak most nyitottam meg. De egy barátom figyelmeztettet hogy nem lesz nagy sikere mert nem sokan nézik. Ezért ez a blog kézen fekvőnek tünik, ha érdekli őket az írásom akkor majd előbb utóbb lesz valami :) :)
2015. aug. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!