Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrentnél, ha letöltöttem...

A torrentnél, ha letöltöttem egy filmet, vagy bármi mást, honnan tudom, hogy vissza seedeli illetve, hogy hol tart és honnan tudom, hogy teljesen vissza seedelte?

Figyelt kérdés
Kissé amatőr vagyok a témában, tehát addig a fájlt sem helyezhetem át, amíg nem seed-elte vissza, ugye?
2010. márc. 7. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én utorrenet használok... ott látható a listán, hogy hogy áll a letöltés, hogy áll a feltöltés... pl méret 500mb letöltve 100%, feltöltve 1gb, arány 2.000.

Ha az arány több mint 1.000 akkor teljesen visszaseedelte.


Nem célszerű áthelyezni a file-t, de ha véletlenül megtetted azt hiszem át lehet írányatani a seedet, de ilyet már rég csináltam, szal nem tom hogy kell. :)

2010. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez torrentklienstől (utorrent, Transmission...) is függ, hogy hol írja ki, általában a letöltés mellett szokták feltüntetni a feltöltési sebességet, illetve a feltöltést. Nincs olyan, hogy teljesen feltöltötted, hiszen nem csak egy embernek töltheted fel (te sem csak egy embertől töltötted le), illetve egyszer akkor van feltöltve, ha az arányod 1, tehát annyit töltöttél fel belőle, amennyit letöltöttél.

Ha nagyon szükség van a fájl áthelyezésére, akkor tartsd meg a .torrent file-t töröld ki a torrent kliensből a letöltést, rakd át a file, ahova akarod (pl D:/letöltés) és ide állítsd át a torrentedet, hogy ide töltse le, azután rakd be a torrent file-át, és klienstől függően automatikusan felismeri, vagy van "helyi adatok ellenőrzése".

Ne töröld le a torrenteket, még 1-es arány felett se, hiszen ez a torrentezés lényege, esetleg ha már nagyon régi, és senki nem tölti már le.

2010. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!