Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Starity cikkírás?

Starity cikkírás?

Figyelt kérdés
Ha írtam egy cikket starityn majd elküldtem jön egy üzenet,hogy esetleg miért NEM publikálták? Ha meg mégis közzé teszik akkor is jön üzenet vagy csak kirakják és kész?

2015. júl. 30. 17:34
 1/4 anonim válasza:
Nem sajnos nem jön semmilyen üzenet. Ha pár nap múlva nem látod, hogy kirakták volna a cikked, akkor valószínű valamilyen okok miatt nem jelent meg.
2016. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére megjelent,de több mint 1 hónapot kellett várnom rá. Pedig már azt hittem ki se rakják:D
2016. febr. 2. 14:56
 3/4 anonim válasza:

Attól függ a modik mennyire érnek rá. Nekem volt már olyan is,hogy én írtam meg hamarabb a cikket még is egy későbbi jelent meg. A megjelenés még a hír fontosságától is függ mert a híresek sztárokról hamarabb kiteszik.

De akkor örülök,hogy neked megjelent :)

2016. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát gondolom,hogy sok minden közrejátszik:D

Én meg köszönöm a segítséget,ment a zöld kész:)

2016. febr. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!