Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook chat-ablakában...

Onogur kérdése:

A Facebook chat-ablakában minden esetben megjelenik a 'Látta' üzenet, ha az illető elolvasta, amit írtam?

Figyelt kérdés
Volt korábban olyan tapasztalatom, hogy az illető olvasta az üzenetemet, nálam viszont ezt mégsem jelezte a rendszer a halványan szedett 'Látta' kiírással, plusz a hozzá tartozó időponttal. Az illető nem volt bejelölve az ismerősömnek, a korábbi beszélgetéseinknél viszont még láttam ilyen jelzést. Lehet, hogy csak az ismeretlenek közti beszélgetésnél lép fel néha ilyen hiba?

2015. júl. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiba. Ha nem kattit rá a chatablakra, akkor a rendszer úgy érzékeli, hogy nem látta, és csak azt írja, ha már visszaír. Habár ha nem ismerős akkor lehet azt sem mutatja. Illetve olvasatlannak jelölheti és akkor eltűnhet a látta.
2015. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban, hogy látta az üzenetet, hiszen visszaírt, miután pontokat írtam neki ellenőrzésképp. Arra gondolsz, hogy nem nyitotta meg a chat-ablakot, csak a legördülő levéllistát látta, miután a piros jelzésre kattintott?
2015. júl. 29. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan is, hogy telón kiírta hogy látta, de gépen már nem (nem használok messengert)

vagy kiírta, hogy látta, és 10 per múlva néztem megint mert nem írt vissza, akkor már nem írta

sok minden megeshet, az fb-se tökéletes

2015. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyet tapasztaltam én is, egyszer még láttamozta a rendszer az üzenetet, utána pár órával pedig eltűnt ez a jelzés.
2015. júl. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!