Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube lejátszási probléma?

Neuhauser László kérdése:

YouTube lejátszási probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Bármilyen platformon sokat YouTube - ozok

De random videóknál bejön az, hogy "hiba történt a lejátszás során. próbálja újra"


És hiába próbálom, ugyanúgy hiba van

A nettel nincs gond, és más videók simán mennek, de bármikor visszatérek egy lyenhez, ugyanaz a hiba ugyanott (pl. 2 perc 43-nál de MINDIG)

Újratöltöm, más felbontás, más eszköz, a hiba ott van

Másnak meg működik a videó meg tudja nézni

Semmi erőszak, vagy ilyesmi, véletlenszerű, hogy milyen témájú a videó, de pl. FreddyD vidróinál nekem gyakran előfordul

Ami érdekes, hogy ha előre "tekerek" akkor tovább megy a videó egy darabig, de aztán ismét hiba


Mi ez és miért van ez??



#hiba #probléma #videó #YouTube #lejátszás #tökömtelevanazegésszel #hogylehetekkoratrágyaezayoutube
2015. júl. 28. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez pedig egyértelműen hálózati problémára utal, ami viszont nem feltétlenül a neted minőségéből ered. Lehet akár a letöltött fájl hibás rossz vinyó, RAM hiba stb. miatt, belepofázhat agresszív vírusirtó, meg miegymás. (Ha avast van a gépeden, akkor ő a #1 gyanúsított...)


Bármi egyéb rendellenesség, fagyás, kékhalál stb.?

2015. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sehol semmi hiba

A nettel nincs gond, direkt úgy YouTube-oztam, hogy egyszerre két eszközön néztem ugyanazt a vidit, 10 másodperces különbséggel

Mindkét eszközön (Tablet és PC) ugyanúgy 2:43-nál írta ki a hibát

Ha két különböző vidit nézek, az egyik eszközön a fenti vidi 2:43-nál hiba, a másikon az egyórás videó sem akad meg

Ja és a pufferolás előrébb van mint a hibaüzenet

2015. júl. 28. 15:47
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja és rengeteg vidit nézek, és ha vissza térek akár napok múlva is egy ilyen "hibás" vidihez, ugyanúgy igyanott jön elő a hiba

bármilyen eszközről is legyek fent

Néztem más wifijéről is, és ugyanúgy megvolt a hiba

Nem értem ezt, más accountjából meg az én hálózatomban is megy a videó

Valami az accountommal van?

De akkor mi a rák ez, és miért csak 1-2 videó ilyen?

Ja és ha számít valamit Youtube partnerként is regelve vagyok

2015. júl. 28. 15:50
 4/4 pap dániel péter válasza:
ez az új youtube frissítés hibája nekem az működött hogy visszaállítottam gyárira a youtubot
2015. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!