Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik böngésző sem tölt be....

Egyik böngésző sem tölt be. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt igazából semmi újat nem csináltam csak este töredezett mentesítettem a gépet, advanced systemcare-el mindent kipucoltam vele és futtattam egy vírusirtást is (iobit malware fighterem van).Másnap reggel már szarakodott a chrome, egy oldalt se tölt be csak fehér képernyő ha megakarok nyitni valamit még azt se jelzi, hogy tölt.A bővítményeket sem tölti be semmit.Firefox egy darabig jó volt de már az se tölt be semmit, ott viszont jelzi h tölt de várhatok egy évet akkor sem tölt be semmit.Opera szintén ezt csinálja.Mivel ketté van osztva a rendszer egyiken win7 másikon egy xp amin nem működik átjöttem windows 7-re ahol ugyanazt a chromeot használom, itt minden működik.

2015. júl. 28. 13:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Már újraraktam a chromeot de az se segített
2015. júl. 28. 13:13
 2/2 anonim válasza:
Windows reinstall!
2015. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!