Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tetszik a Tumblim?

Hogy tetszik a Tumblim?

Figyelt kérdés
Várom a kritikákat, hogy mi tetszik benne és mi nem. Sok embertől kapok levelet, hogy én adok erőt nekik és hogy sose adjam fel, így tovább.

2015. júl. 26. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz kategória, ide technikai kérdéseket várunk, max egy pár "kocka" véleményét kaphatod meg.


Elhiszem, hogy jól néznek ki a gif-ek, de nagyon pazarolják az erőforrásokat, így hanyagold őket.

Ne induljon el automatikusan a zene, nagyon zavaró

A színvilága eléggé lehangoló

2015. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A processzoromat 100%-ban leterhelte az oldal, a böngészőm alig reagált (pedig 2x3,2GHz-s processzorom van 8GB DDR3 memóriával). Tele van nyomva animált gifekkel, a háttér undorító, hogy ismétlődik. Egy sima szín vagy színátmenet sokkal szebb lett volna, és amúgy is túl éles a háttér, hogy a menüpontokat el lehessen olvasni. Az egész oldalad szürke, amiből az az érzésem támadt, hogy valami világfájdalomtól szenvedő ember oldala, akinek a sírására nem vagyok kíváncsi. Amikor a háttérzene elindult, én be is zártam az oldaladat. Mobilon meg sem merném nyitni, mivel ha a gépemet így leterhelte, a telefonomat kinyírná. Ettől függetlenül a tartalom lehet, hogy jó, hasznos és érdekes, de a fent említettek miatt már kedvem sem volt belenézni.


Azt kell, hogy mondjam, hogy frontend design szempontjából fos. Ne haragudj, hogy durván fogalmaztam, de gondolom, őszinte véleményt vártál.

2015. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lelwut ***** válasza:

Egyetértek Lilla_1991 hozzászólásával...


Kb 2x halt be a Firefoxom, aztán lefagyasztotta a Chrome-omat de a végén a rókám csak megnyitotta.


Az automatikusan induló zene nagyon rossz pont, főleg ha a blog annyira leterheli a vasat, hogy nem jelenik meg a teliberakott kikapcsológomb így vagy hallgatom vagy bezárom az oldalt a francba. Nálam mindig az uccsó nyer.


Plusz a tartalmat már n+1 hasonló blogon viszontláttam. Ez szerintem ilyen "világfájdalmat hordozó tinédzser starter kit" lesz.


Amikor én 17 voltam és csináltam egy tumblrt teleraktam mindenféle marhasággal, de gebedjek meg, ha egy ilyen giccses bölcsesség is lett volna fent.


De ha neked tetszik, akkor hajrá, én azért nem foglak bekövetni.

2015. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kereszttel lehet leállítani a zenét..
2015. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lelwut ***** válasza:
Igen, hála az égnek van szemem és rájöttem, de mint írtam az oldal nem töltött be rendesen. Zene volt, kikapcsológomb nem.
2015. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nem értem, mi az hogy nem töltött be, meg hogy lefagy? Nekem meg a barátaimnak miért nem fagy le?
2015. júl. 27. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!