Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék a netemmel?

Bono713 kérdése:

Mit tehetnék a netemmel?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdődött az hogy az internetem engem direkt szívat. Akarom mondani rengetegszer nem töltenek be a weboldalak, videók, online játékok játszhatatlanok és egyéb más dolgok is szarakodnak. Ha torrentezek ott 5 mbp/s-al jön a dolog de amúgy szar. Ezért nem értem. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. Ja és a netemet más nemhasználja, csak a szüleim

2015. júl. 26. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanyasi net?

Amúgy,. sajna semmit, ha nagyvárosi vagy, érdemesebb erősebb csomagra váltani..

Nálam is hasonló helyzet van, ezen a vidéken ettől a szolgáltatótól ez a legerősebb csomag (ami egyébként meg gyenge)

De ha csak a böngésző a rossz, akkor próbálj meg másikat :)

2015. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos elhasználódott vagy vírusos a böngésződ. Futtass le egy Malwarebytes-t. Ha nagyon rossz a helyzet akkor telepítsd újra a windows-t.
2015. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Futtass le egy speed test-et, (google: speed test) ha megy valami torrent közbe azt kapcsold ki, azok is lassítják.
2015. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Elsősorban fehérvári vagyok és a digi a szolgáltatóm és ráadásul egy elég combos csomag van előfizetve. Illetve a Speedtesten a letöltési sebesség 30 Mbps a feltöltési pedig 38 Mbps.

Meg általában én wifiről szoktam netezni, a másik gép pedig UTP-vel van a wifihez kötve. Amikor azon neteznek az enyém gyenge lesz, ez mennyire lehet véletlen?

2015. júl. 27. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!