Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az Ncore eredeti e-mail címe?

Mi az Ncore eredeti e-mail címe?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha írok a ncore-nak, akkor kűldenek meghívót. na most én írtam egy email-t a ncorehungary@gmail.com-ra. még nem jött válasz. szeretném kérdezni, hogy meik az eredeti email címjük?

2015. júl. 22. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenek ha tudod a címüket sem.
2015. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem küldenek. Az oldalnak saját domainnel rendelkezik, nincs szükségük egy ingyenes gmail fiókra, amit bárki más is létrehozhat és a nevükben meghívót ígér (aztán majd elküldenek egy kamu oldalra és lehúznak pénzzel).


Nem kapsz meghívót akkor sem ha a hivatalos címre írsz, mert ez nem jótékonysági intézmény, és az oldal továbbra is zárt. Tag hívhat meg, ha van elég pontja vagy fizet érte.

2015. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Régen valóban volt ilyen akció, de erről már szerintem lekéstél.
2015. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Klassz! még érdekelne a deathlord oldal. Ide miért nem lehet beregisztrálni? pedig ott van a regisztrációs link.
2015. júl. 22. 20:16
 5/7 anonim válasza:
100%

Az nCore hivatalos címe webmaster@ncore(pont)cc (csak így engedte elküldeni), viszont csak megerősíteni tudom az előzőket hogy csak a saját és az ő idejüket pazarolnád, nem fognak meghívót küldeni, ezt a Facebook oldalukon is megtalálod leírva a "Jegyzetek" között. Emellett azt írják a Facebook oldalukon szintén hogy tilos kérni meghívót, mert kitiltanak (persze a Face oldalról, azért persze nem ha megkérded hogyan szerezhetsz, de csak belinkelik a leírásukat amit írtam). Soha ne feledd hogy csak tag küldhet meghívót neked nCore-ról, azon belül is csak Elite rangú aminek vannak követelményei, a meghívó pedig 1000 pont ami elég sok. Viszont van néha lehetőség pl. karácsony környékén bárkinek küldeni meghívót 50 pontért, akkor nagyobb eséllyel találhatsz valakit aki küld, de ő attól még felelős érted, ezért úgy se könnyű.

Deathlord oldal, ott jelenleg zárva van a regisztráció, ami annyit jelent, hogy lehet, hogy valamikor meg lesz nyitva majd, de ez több oldallal is így van, pl. Microbiten is van néha megnyitva.

Persze az nCore-ral nem ér fel egyik se ha mondhatom így, amint szerzel egy hozzáférést oda nem nagyon lesz szükséged másra. Próbálkozhatsz esetleg neten fórumokon kérni, akkor is legalább megpróbálod, de van pl. YouTube-on is aki szokott osztani meghívót karácsonykor, és van egy Facebook oldal ami minden valószínűség szerint sorsol néha és oszt (nCore meghívó a neve), úgyhogy légy kitartó, meglesz az a meghívó egyszer. :)

2015. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Az ncore s..fejek gyülekezete. Egy normális torrent oldal a kliensek által működik, tehát minél több van, annál jobb. ezek vagy idióták, vagy eleve csak egy kis kör klubja, amit azonban nem egy belső (pl. egyetemi) hálózaton, hanem a normál interneten működtetnek. Sz...ják le egymást a tagok. Én megvagyok nélkülük, remélem egy szép napon bezárják az oldalt és őket is!
2015. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

"Egy normális torrent oldal a kliensek által működik, tehát minél több van, annál jobb."


Csak k*rvára nem mindegy hány troll jár egy oldalra. X tororent oldalon, ahová nem kihívás bekerülni, nem is vigyáznak annyira a az account -ra. Leöltenek minden szart, aztán marhára leszarják a seed -et. Kirúgják őket aztán újra regisztrálnak, és megint ugyan azt csinálják. Így aztán máris megbukott a több felhasználó kontra jobb torrent oldal elméleted. Azzal meg megint nem értek egyet, hogy leszarják egymást a tagok. Jobb közösség működik ott mint a többin. Gyakorlatilag az összes nívósabb hazai torrent oldalnak tagja vagyok, de az nCore kenterbe veri mindet. Szóval max csak az irigység beszél belőled, mert nem tudtál meghívót szerezni.

2015. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!