Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok torrent oldalon a HDTV...

Sok torrent oldalon a HDTV relaser team munkái minőségi problémák miatt tiltólistára került. Szerintetek tényleg olyan rossz munkát végeznek?

Figyelt kérdés

Sok cuccát letöltöttem már, és megnéztem, igaz, nem csúcskirály, de szerintem nem rossz annyira. Igaz, nem 1080p minőség, de Hd Lcd-n, síma 5.1-es házimozival nem igazán vettem észre, hogy rosszabb lenne a többinél.

Viszont az Ncore támogatja a csapatot, ha hulladék lenne a munkája, akkor csak nem részesítené előnyben őket.


2010. márc. 5. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a kérdésemet azzal, hogy melyik csapat munkáit érdemes letölteni xvid vagy dvd kategóriában. Nekem idáig LUMIERE relasek jöttek be a legjobban.
2010. márc. 5. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a jó, ami neked jó. Ha idáig jó volt neked, és semmi bajod nem volt vele, akkor mit számít más véleménye?

Én egy 72 centis CRT-n nézem a filmet és arra meg szokott felelni a HDTV csapat kiadása. Nyilván aki a monitort 1 centiről nézi és keresi a pixeleket, verve az e-faszát, annak nem fog megfelelni...vagy akinek 150 centis LCD TV-je van. Minden másra, ott a HDTV ;-D.

2010. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam tölteni, ha olyan film van fenn. 1,5 - 2 méterről a 22-es HD-Ready monitoron szerintem tökéletes.
2010. márc. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor valakinek szúrta a szemét, hogy az Ncore kiemelt csapata, ezért húzták le egy csomó fórumon, és került végül tiltólistára jópár oldalon. Eléggé gusztustalan.
2010. márc. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!