Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon letiltok valakit...

Ha facebookon letiltok valakit név alapján, akkor ha ugyanazzal a névvel, de másik profillal újra feljön a facebook oldalra, azt tudni fogom?

Figyelt kérdés
Az érdekel automatikus-e a blokkolás, azaz ha egy felhasználót letiltottam, de ő ki akar játszani és új profilt indít (más adatokkal, más e-mail címmel, de ugyanaz lesz a neve), akkor azt nekem jelzi a face vagy sem? Esetleg én tudni fogok róla, ha rákeresett az én profilomra?
2015. júl. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa lenne ha egy kovács pistike letiltásával egyből az összes kovács pistikét letiltanád. Nem gondolod?
2015. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt gondolom :-). Igazad van. Csak az a kerdes, ha Kovacs Pistike ujra font van, es csak ranez a profilomra, arrol fogok tudni? (Nem lajkol, nem bök meg, nem tegel, nem jelöl be stb.) Ha nem, akkor az ujboli letiltasahoz ezek szerint az kell, hogy ujra es ujra ellenorizzem nem jelent-e meg a facebookon ujabb profillal? (Szőke kérdés, de fontos :-P)
2015. júl. 22. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miért akarnál valakit már akkor letiltani, amikor még fel sem vetted vele a kapcsolatot.
2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo kerdes. De van, aki megteszi.
2015. júl. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!