Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren hogy lehet olyan...

Twitteren hogy lehet olyan kommentárt írni, ami meg is jelenik? Egyáltalán jól csináltam? Így kell komit írni?

Figyelt kérdés
Úgy csináltam, hogy rámentem a Reply-re, és ott írtam kommentárt. De nem jelent meg azon az adatlapon, amin írtam, csak az enyémen, a tweets-nél. Rosszul csináltam? Hogy kell úgy írni, hogy meg is jelenjen?
2010. márc. 5. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne. :S
2010. márc. 5. 21:10
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én is így csináltam és nekem is ue volt...

Igazából én csak ma regisztráltam és nem tudom, h mit h kell?! :S :(

2010. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja és bocsi az értelmetlen válaszért! >:D
2010. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háát ez az... hogy én is egy hete regisztráltam (kb.), és nem tudom, hogy kell:S:S:S És nyugi, értem a válaszodat;)
2010. márc. 10. 20:23
 5/6 anonim válasza:
szia, szóval ha replyzted látni fogja. Biztos lehetsz benne. Pl. itt az én adatlapom www.twitter.com/safranyn Azt nem látni, hogy nekem mit írtak (mert azt ugye én látom) csak azt látod amit én írtam másoknak. Szóval nyugi, ha replyzel vagy úgy írod az üzit, hogy szerepel benne a @felhasznaloneve akkor látja.
2010. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!