Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-ra miért csak az...

YouTube-ra miért csak az tölthet fel zenét többnyire, akinek van rá engedélye?

Figyelt kérdés
És ha van is amit feltölthetek, Németországban miért nem érhető el? Miért nem szeretik az emberek ha nem saját zenét töltünk föl? Pl.: Prince-When Doves Cry című száma nincs fenn YT-n (hanggal) ennek mi értelme van?
2015. júl. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
gondold át logikusan és rájössz. Ha zenét akarsz hallgatni, van rá jó pár szolgáltató, persze fizetni kell érte.
2015. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kérdezd meg Prince kiadóját, ne minket - az ő döntésük volt.

2015. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer elkövettem ezt a hibát, feltöltöttem egy teljes zenét, vitatást küldtem a YT-nek hogy nem loptam sehonnan, de nem értették meg, és meg kellett szüntetni a csatornámat.......(vagy csak le kellett törölni az összes videómat, már nem tudom) és erre küldtek vmi eszméletlen nagy f**zságot (nem tom láttátok e a Youtube Copyright School) több mint 40ezer dislike van rajta, és alig 10ezer lájk....
2015. júl. 18. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a youtube-ot használni, van még jópár videomegosztó site a világon.

De hogyha egy kiadó a jogászai révén utasítja a google-t, hogy vmit távolítson el a youtube-ról, az még mindig nem a google hibája.

Mellesleg ha a kiadótól engedélyt kérsz, és ezt csatolod a google-nek, akkor minden bizonnyal engedni fogják ők is, hogy feltöltsd az adott kiadó zenéit.

2015. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!