Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jártatok már a Dark Web-en?...

Jártatok már a Dark Web-en? (Deep Web -> Dark Web)

Figyelt kérdés
Meséljetek! Miket/Mit láttatok ott?

2015. júl. 15. 14:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%
30. Tudom nem szívesen beszélsz róla, de mi volt az amitől hányni kellett?
2018. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
91%

Élő közvetítés arról, hogyan kínoznak, erőszakolnak, végeznek ki egy nőt.

Biztos van igazság abban is, amit a másik oldal mond, sokan eltúlozzák a darkweb témát, és minél nagyobb teret kap az online világ a mindennapi életünkben, annál hígabb lesz a tartalom, tele kamukkal, scamekkel. De igenis léteznek azok a mélységek és ocsmányságok, amiket egy átlag ember konkrét kutakodás nélkül sose találna meg.

Én legalább 4-5 éve láttam ezt a videót, nem tudom, hogy ma miket lehet ott lent találni vagy nem találni, de ezek után nem is szeretném megtudni.

2018. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
90%
a 32-esnek irnám hogy hogy a fenébe találtál élő közvetitést free-be ? Én akárhány oldalt is láttam órák alatt alig volt olyan oldal ami létezett, ráadásul fogalmam sincs hogyan kell keresni csak kiváncsi voltam, és egy oldalt sem találtam semmilyen tartalommal sem,reménykedtem hogy lesznek majd az 51-es körzetből videok,vagy wikileaks videok titkos társaságokról,meg ilyesmiket kerestem,belefutottam két kinzósnak hirdető oldalba a redroom volt az egyik a másik meg valami szado-mazo,egy gif video volt az elején,ami szerintem fake volt, a további tartalomért fizetni kellett volna, ezért kérdem még egyszer hogy te akkor előfizettél hogy ilyet láttál ?
2019. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
0%

Egy kibelezéstől behányni?😒

Még a középkorban is vannak frappánsabb és brutálisabb kivégzések ennèl.

Viszont a BDSM-es oldal érdekesen hangzik. Ugyanaz a sz*r van "lent" is, mint "fent"?

2019. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 botond balogh válasza:
100%
Crazyshit.com van ott fel le vágás,ember okés meg ilyesmi
2022. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 botond balogh válasza:
100%
De amúgy ilyesmiket hogy kell találni?
2022. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%
Botond, Téged miért érdekel az? Szerintem jobb, ha nem is akarsz olyan mélyre merészkedni, már csak a biztonságod érdekében is mondom. Egyszer beszoptam azzal, hogy a legutóbbi látogatók közt kint volt az Én valós IP cimem is az oldalon, mert valami script engedélyezve volt, pedig azt gondoltam, hogy mindent a lehető legnagyobb maximumra állitottam biztonsági szempontból a TOR - ban, külső webre pedig semmit sem streameltem, se nem töltöttem fel, szóval a TOR védelmem sem eresztett le csak úgy magától. Viszont a VPN - em addigra leeresztett, mig azon az oldalon voltam, szóval hacsak nem egy internetkávézóból, egy Tails Linuxon keresztül akarsz böngészgetni rajta és akarod még az epédet magadban, akkor azt javaslom, hogy verd ki még a fejedből is ezt az ötletet!
2022. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én is jartam már annyira nem veszélyes sok minden van ott mindent is láttam
2023. máj. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Miket?
2023. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Fegyver,cp,drog, rengeteg sok fórum,

És taltam egy olyan oldalt is ami FULL hitelesen ír le minden ami a világban van kamuk , tabuk nélküli pl a a mostani ukrán hercehurca is van "szoba" linket nem küldök sehova sem de el hihetutek sok minden van dwn

2023. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!