Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki mindíg a Malware...

Miért írja ki mindíg a Malwarebytes hogy ''Egy rosszindulatú webhely blokkolva?

Figyelt kérdés
Akárhányszor egy új weblapot nyitok meg jobb alsó sarokban kiiírja hogy Egy rossz indulatú webhely blokkolva, pirossal kiírja a webcímet, és a IP-t. Ez miért van, mit csináljak vele?

2015. júl. 13. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mer olyan oldalakat talált amin kártékony kodok vannak vagy éppen vírusuk.Ha jól tudom a vírustotal-al együt müködik.
2015. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyan talál kártékony oldalakat, amég nem volt vírusírtóm addig is kiírogatta ezeket, mostmár avg-m van.
2015. júl. 13. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:

A vírustotál egy labor ahol a vírusírtók nagy része megtalálható.Oldalakat és fáljlokat képes ellenörizni.Az Anti-Malware együttmüködik vele.

[link]

2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha letörlöm az anti-malware-t, az baj lenne? Elég lesz csak 1 vírusírtó? Mit csináljak a virustotallal?
2015. júl. 13. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt csak odalinkeltem.

Ne töröld ki mer nagyon hasznos program.Nem vírusírtó hanem képrogramok elleni védelem amiben jobb mint egy vírusirtó.De nem nyujt teljes védelmet.Állítsd be ugy hogy ne Windows-al induljon és heti 1 teljes vizsgálat.

2015. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem az egészben csak az állandó riasztása idegesít, pl itt gyakori kérdések.hu-n is bárhova kattintok, ki írja hogy egy rossz indulatú webhely blokkolva. Ezzel mit csináljak?
2015. júl. 13. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Beállítások/Átalános beállítások és keress olyat hogy induljon a Windows-al vedd ki a pipát és akkor nem fog riasztani.Majd inditsd újra.
2015. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvan, bocsi hogy kijavítalak, de nálam a speciális beállításokban van, megnézzük mit produkál, köszönöm a segítséget! :)
2015. júl. 13. 21:46
 9/10 Gábor_79 ***** válasza:
Nem ok nélkül riaszt, úgyhogy szerintem ne lődd ki. Én is használom, de nálam csak okkal jelez és hiszek neki.
2015. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is hiszek neki, csak kicsit furcsálom hogy minden egyes veboldalnál leblokkolja ugyanazt a weboldalt(nem azt amit én szeretnék használni).
2015. júl. 13. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!