Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem vált instabillá a...

Csak nekem vált instabillá a YouTube?

Figyelt kérdés
Amióta ez az új fos animált lejátszó van van, hogy 2-3-4× be kell tölteni azt az oldalt amin a videó van, hogy a videó elinduljon. Van amikor jól indul el, de az is elég sokszor előfordul, hogy többször újra kell tölteni és ez 1-1 alkalommal elmegy, de már egy ideje szenvedek ezzel. Lehet csak nálam van a hiba?

2015. júl. 8. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni? :D
2015. júl. 9. 05:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Például azt, hogy a lejátszója már évek óta ugyanaz, küllemre...
2015. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

xD hát k*rvára nem :D már ne is használ adobe flash-t mondjuk :D ez az első a második hogy te mostanában nem használhattad a youtube-ot


[link]

2015. júl. 11. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy az a lejátszó csak tesztjelleggel fut, KÜLÖN kell beállítani... Nem a hozzád hasonló, egybites marháknak való...
2015. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem nem kell külön beállítani mert autómatikusan beállítódott nekem

és elég egybites vagy te mert már kiderült hogy nincs sok eszed

először nincs újítás aztán ja de mégis van aztán gyorsan rákentünk valamit amilyen ütőlap éppen van a kezünkben :D nagyon szánalmas vagy hogy csak ennyire telik ahelyett hogy valami értelmeset is hozzászólnál

az ilyeneket ki kellene innen tiltani

2015. júl. 11. 00:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Automatikusan, igen. Azért van még link is a kikapcsolásához a tesztoldalon. Idióta.
2015. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
xD és akinek így állítódott be az honnan a faszból tudja ha semmi értesítés nem kap idióta?
2015. júl. 11. 00:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy magától nem állítja be a google. De higgy amit akarsz, nekem mindegy.
2015. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
xD Szerintem ne okoskodj. Mozillával alapból így hozza be csak jobban tudom már nekem, hogyan jött be. Sőt Internet explorerrel is így jön be. Google chrome-mal rendesen jön be.
2015. júl. 11. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!