Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megszüntetni...

Hogyan tudom megszüntetni ezeket az előugró ablakokat? 'Ad By WhiteOffersApp'

Figyelt kérdés

Bátyám valamit ügyködött a gépemen egyik nap, mondván, hogy túl lassú, erre rosszabb lett, mint volt.

Ilyen ablak megnyílik akkor is ahányszor új weblapot nyitok meg, és itt a GYK-n is folyton itt villog, hogy "gratulálunk, ön nyert".

Az AdBlock Plus engedélyezve van.


2015. júl. 7. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, nem azt írja ,hogy ön nyert, hanem Fontos információ, és hogy gratulálunk, és ugrál és villog. idegesítő.
2015. júl. 7. 12:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Az AdBlock reklámok ellen való, de a fenti jelenséget malware vagy vírus okozza. Futtasd le az alábbi programokat:

Malwarebytes

AdwCleaner

Hitman Pro

Ha egyik sem segítene, állítsd alaphelyzetbe a böngésződet (csak előtte ments el minden könyvjelzőt és egyebet).

2015. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az AdwCleaner olyan, mint a PC Cleaner? Mert ez utóbbit letöltöttem a minap.
2015. júl. 8. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
A PC Cleanerrről még sosem hallottam, viszont az általam ajánlott szoftvereket milliók használják évek óta a legnagyobb megelégedéssel. Én inkább azokat ajánlom.
2015. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, ha lesz egy kis időm végig zongorázom amit leírtál. Nem vagyok nagy guru, szóval nekem kell egy kis szabadidő hozzá, de megoldom.
2015. júl. 8. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindegyik egy kaptafára épül: elindítod a Scan-t (ez az első vizsgálatkor, vagy alapos keresés választásakor akár órákig is eltarthat!), aztán ha talál lehetséges kártevőket, kiválasztod, hogy melyiket törölje (alapállapotban mindet). Néha előfordul, hogy túl érzékeny a keresés, pl. a játékokhoz készült csalóprogramokat, trainereket is kártevőnek észlelik, pedig ártalmatlanok. Kárt tenni nem tudsz a gépben vagy a Windowsban, fontos vagy ártalmatlan fájlokat sosem fog letörölni egyik sem.
2015. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!