Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van erre valamilyen beállítás...

Van erre valamilyen beállítás a Facebookon?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:


Egy ismerősöm Facebookon nemrég like-olta néhány fotómat. Ez nem is gond, viszont ma reggel a párom bement az ő Facebookjába, és a másik szobából átszólt nekem, hogy "Jé, látja, hogy valaki like-olta a fotóimat!" Na már most, a párom ezzel a személlyel nem ismerősök a facebookon (Nyílván nem ismerhet mindenkit az ismerőseim közül.) Teljesen meglepődtem, hogy hogy lehet, hogy nemcsak arról kap értesítést, ha én valahol aktív vagyok a Facebookon, hanem arról is, ha valaki ilyen módon aktív az én oldalamon.

Lehet, hogy másnak ez nem újdonság, de én nem ismerek minden funkciót, és abszolút nem volt tudatomban, hogy ilyen is van.


A kérdés: van valami beállítás a facebookon, amivel befolyásolni tudom ezeket a velem csak indirektül kapcsolatos értesítéseket?


Azt, hogy amiket én posztolok vagy megosztok a Facebookon, hogyan rejtsek el adott személyek elől, az már világos. De ez a like-olásról való értesítés egy rejtély számomra...


Köszönöm, ha valaki fel tud világosítani.



2015. júl. 2. 13:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben átgondoltam, és sok olyan képem (például közös nyaralásról) lett like-olva, melyek a párom Facebookjára ugyanúgy fel vannak töltve. Ugyanazok a képek. Lehetséges, hogy ezért kapott értesítést a like-olásról?


és ha olyan a fotómat like-olják, ami nála nincs meg, akkor arról meg nem kap értesítést?


Csak szeretném megérteni..

2015. júl. 2. 13:43
 2/2 anonim válasza:
Egyszerűen csak rámész valakinek random a képére, és kiírja kik likeolták, ennyi, nem kap értesítést róla.
2015. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!