Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kb. héttel ezelőtt kezdte...

Sivatagi1996 kérdése:

Egy kb. héttel ezelőtt kezdte el azt csinálni a net, hogy ha például bevan nyomva a skype és egy játék, leteszem a játékot a tálcára és megnyitom a böngészőt (Chrome) akkor elmegy a net kb.5percre. Többi lent?

Figyelt kérdés
És ezek a hibakódok jelennek meg: DNS_PROBE_STARTED Majd pár F5 után: DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET Mi lehet a gond? Kb.3-5perc után ez befejődik és visszajön az internet, tökéletesen működik minden. Ugyanez a hiba hogyha megvan nyitva pl. Játék + böngésző és játszok egy órát de a böngésző úgymarad, és amikor kilépek és egy új oldalt nyitnék meg, akkor ugyanez az algoritmus kezdődik előről. Ürítettem a böngésző cache-t, többször is újraindítottam a settop-box ot, de semmi. Ez előtt nem csinált ilyet, most kezdte el. A gépen egy atomerőmű, nem hinném hogy az lenne, a net pedig 30MB/s kábeles. Mi lehet a probléma?

2015. júl. 1. 00:23
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Két kép magáról a jelenségről. [Yet Another Cleaner] vírusírtót használok

Gépem:

FX-6300

Sapphire HD 7950 Vapor-X

Kingstone Hyper-x 8GB 1666MhZ

FSP Raider 650W

2015. júl. 1. 05:59
 2/3 A kérdező kommentje:

Beütött a másik gond is, az online játékok nem patchelnek. Egyik game-be kijött egy kisebb hotfix, és a két csík a játék elején nem tölt illetve a hírek sem jönnek be. Többször is teljesen újraraktam a játékot és ugyanez a problémám, szerintem köze van a net-elmenéshez.

Valaki tudna segíteni?

2015. júl. 4. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
ne használj vacak vírusirtót
2015. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!