Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy TP-LINK CPE510 gyorsan...

Ha egy TP-LINK CPE510 gyorsan körbe körbe forgatom, körkörös antenna lehet belőle?

Figyelt kérdés
Körkörös antennát szeretnék ami nagy hatótávot tud biztosítani ..Érdemes lenne egy olyan állványt építeni , ami egy motor segítségével körbe körbe forog elég gyorsan ? Esetleg ha hülyeség az elképzelés van helyette valami alternatíva ?

2015. jún. 29. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem radar hogy forgatni kell :D
2015. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem radar ... hanem irányított antenna .... de paraszt ésszel ha nem fix 1 irányba néz hanem 1 mp-en belül minden felé akkor valószínűnek tartom hogy körkörösen küldené a jelet ...némi hatótávolság vesztés mellet ..
2015. jún. 29. 19:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a radart is épp e célból forgatják szerintem ...
2015. jún. 29. 19:14
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Persze hülyeség az elképzelés, de ha még lenne is valóság alapja, akkor az UTP kábelt hogy oldod meg, hogy ne csavarodjon, ne fáradjon el, ne törjön el?!


Ezen mondjuk pont nincs, de a legtöbb TP-Link kültéri AP -n van egy SMA-RP csatlakozó külső antennák csatlakoztatására, ide köthetsz körsugárzó antennát. Valószínűleg olcsóbb lesz, és 100% -ig működőképes.

2015. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

Kábelen én is agyaltam de volna rá 1-2 ötletem ..

Egyébként ha külső antennát teszek rá akkor a elvileg 15 kilométeres hatótáv az antenna képességeire korlátozódik ?

2015. jún. 29. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
15km hatótávot akarsz?
2015. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!