Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on kik az ismeroseitek?

Facebook-on kik az ismeroseitek?

Figyelt kérdés

Mármint, az is, akit csak tudjatok, hogy ki vagy köszöntök is neki?

Vagy mi alapján jelolitek be?



Mert nekem van sok olyan ember, aki nem az ismerősöm, de tudom, hogy ki az ( pl egy suliba járunk) de nem jelölom be, mert neki valószínűleg fogalma nincs, hogy ki vagyok :D



2015. jún. 23. 14:27
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Aki engem bejelöl. Magamtól nem szoktam, mert tudom nem vagyok valami szórakoztató. Ha valami ismeretlen jelöl be, azt visszaigazolom, aztán szép csöndben törlöm; nem ad róla visszajelzést az FB amennyire én tudom. Legalább is senki nem panaszkodott.
2015. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálom, mint az első válaszoló... Ja és nekem már panaszkodtak emiatt... Egyébként n€hány böngészőhöz van olyan kiegésszítő, ami jelez, ha valaki törölt minket FB -n. Emiatt buktam le...
2015. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!