Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni hogy legyen...

Mit tudok tenni hogy legyen wifi? Kábeles internetem van, modemem is van, ha összekötöm a nettel akkor tudom fogni telon a jelet, de internet nincs. Mi e teendő?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!
2015. jún. 21. 22:03
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
na,csak ránéztem a rajzra,és ott mutat a jobb oldalt egy kütyüt,ami nekem nincs.Páran azt írták h ez a szerkezet,amit belinkeltél, ez egyben router és modem is.akkor miért mutatja a "Broadband Modem"-et is??
2015. jún. 29. 18:51
 32/41 fersk ***** válasza:
"Kábeles internetem van"-írtad. Az a kábel mibe csatlakozik ? Nem abba, amit eddig gyűrtünk? Vagy igen?
2015. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Hát ez a D-linkes modemem van vagy routerem vagy nem tudom már minek hívjam amit belinkeltél.de a netkábel a falból jön. szóval van a PC-m ez az antennás kütyü és a netkábel.
2015. jún. 29. 20:36
 34/41 fersk ***** válasza:
Nem azt kérdeztem, honnan jön a szolgáltató kábele, hanem mibe megy? :D A D-link-be ugye, és a D-link-ből egy UTP kábel a te gépedbe.
2015. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
huh...:O én azt hittem hogy ez úgy működne normális esetben hogy a d-linkbe menne a netkábel, a PC pedig venné a jelet a wifis kártyával és ennyi.túl naív vagyok?:) most a kábel megy csak a gépbe ugye,ki van iktatva a d-link...
2015. jún. 29. 22:12
 36/41 fersk ***** válasza:
Úgy kell működnie, de alapbeállítás szerint állítani csak úgy lehet, hogy a gépet egy UTP kábellel összekötöd a router/modemmel. Ilyenkor még a netkábel nem kell használni.
2015. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
jaaa értem.olyan kábelt akkor szereznem kell.és ha megvan?onnantól hogyan tovább?
2015. jún. 29. 23:03
 38/41 fersk ***** válasza:

Ahogy az elején linkeltem:

[link]

Azzal a különbséggel, hogy neked nem kell összedugni a modemet a routerrel, mert egyben van. :)

2015. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
hmm.... akkor visszajutottunk oda,hogy ezen az oldalon már az első lépésnél elakadok,mivel nem reagál semmit arra ha az IP címet beírom a címsorba...:) ajj de bonyolult ez...
2015. jún. 30. 11:29
 40/41 fersk ***** válasza:
Tehát most a géped és a modem dróttal kapcsolódik, netkábel szabadon lóg, ugye? Böngésző (milyen:Fox, Chrome, IE?) címsorába ip (192.168.x.1) beírva? Próbálj az x helyére: 1 vagy 2 vagy 0 vagy 100.
2015. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!