Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megoldani Chrome-b...

Hogy tudnám megoldani Chrome-ban lévő Könyvjelzők-et más gépről is el tudjam érni?

Figyelt kérdés
Elutazok és két gépem Könyvjelző-it kellene elérnem. Meg lehet oldani?

2015. jún. 16. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Belépsz.
2015. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a villámgyors választ, de ha egy kicsit bővítenéd a megoldást. Vagy leblokkoltam, de lehet nem értem
2015. jún. 16. 21:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát: van a mhelyi + az otthoni gép (asztali gépek). Elutazok és a szállóban kellene elérnem, megnyitnom a lementett oldalakat. lehet láma a dolog, de így tudom leírni.
2015. jún. 16. 21:07
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Lépj be a Chromeba az otthoni gépeddel (vagy amelyiken a könyvjelzők vannak). Ilyenkor szinkronizálja a könyvjelzőidet. Ezután ha bárhol máshol belépsz a Chrome fiókodba, ott lesznek a könyvjelzőid.
2015. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beléptem. De két gépet szeretnék látni, ha a másik gépbe is belépek akkor "egyiket a másikra" és a "másikat az egyikre" valahova összemixeli? És ez a "mixelt hely" hogy érhető el? Ha nem helytálló az elképzelés elnézést, ez a terület nekem ismeretlen.
2015. jún. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!