Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc router belső oldalának a...

Upc router belső oldalának a bejelentkezési adatai?

Figyelt kérdés
be írtam a böngésző címsorába hogy 198.162.0.1 (lehet hogy fejből nem jól írtam most le) és ki jött egy bejelentkezési oldal, máskor már változtattam meg így ssid-t illetve jelszót ott fn: admin jsz:1234 volt, hol tudhatnám meg hogy itt mik ezek az adatok? Upc-től kaptam a routert.

2015. jún. 13. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy a kérdezők 101% csak akkor ir típust amikor az nem kell.
2015. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az alját már nézted?
2015. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az alján csak az ssid van illetve a csatlakozáshoz szükséges jelszó de ezekkel nem enged belépni megpróbáltam.
2015. jún. 14. 01:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Reset volt ?
2015. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csinaltam egy resetet es ujbol megprobaltam belepni de igysem sikerult, az gond lehet hogy telefonrol szeretnem ezt megtenni?
2015. jún. 14. 09:28
 6/7 Szirty ***** válasza:

Szíveskednél esetleg leírni a készülék típusát?

vagy megnézni a leírásában a default bejelentkezési adatokat?

2015. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a kèzikönyvben kiegészítő információként de köszönöm mindenkinek a segítséget.
2015. jún. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!