Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube csatornát szeretnék...

Youtube csatornát szeretnék készíteni. Úgy tudom ahhoz kell google fiók de mivel nincsen telefofom nem enged regisztrálni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja hogyan lehet google fiók nélkl youtube csatornát készíten akkor azt is leírhatja.

2015. jún. 9. 15:10
 1/3 anonim válasza:

Hello. Nekem van youtube csatornám, de nekem csak gépről engette a youtube regisztrálást. Ha már megcsináltál egy gmail fiókot akkor onnan már könnyü lesz. Ja igen. Ga kész az egyész akkor már tudsz belépni telefonon is. De ahhoz kell a gmail. Vagyis google fiókkal enged be csak!

Ui. Írj privit és segítek a csatornádban! 12L

2015. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Jaj,de cuki kis 12 éves,itt osztja az észt.:)A youtube-csatornához,ha videókat is akarsz feltölteni,akkor kell telefon,és a telefonszám miatt kell,nem azért,hogy azon youtube-ozz.A számoddal tudod visszaigazolni a fiókodat,ellenőrzött felhasználó kell legyél.
2015. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D
2015. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!