Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem változik a videó...

Miért nem változik a videó mérete youtubeon?

Figyelt kérdés

Már minimum fél éve használok egy YouTube Center nevű böngésző bővítményt, amivel be lehet állítani különböző dolgokat (automata hd felbontás, automata videó méretezés, videók ismétlése és még rengeteg mást). Egy hete azonban valami elállítódott, vagy nem tudom mi lehet, mert a videót átméretezi, ill. a területet, de maga a kép nem változik... És a folyamatjelző sávból is látszik, hogy csak a kép 2/3-ig tart. Van valami ötletetek? Sütiket törölni, vagy hasonló? Ha mást nem, várok a következő frissítésig, hátha... Egyébként Maxthon böngészőt használok, és köszönöm, de nem kérek olyan válaszokat, hogy váltsak másra. Igaz, Chrome alatt működik a méretezés, de nekem még így is megfelel ez a böngésző. Ja, és teljes képernyős módban rendesen működik. Itt egy kép róla:

[link]



2015. jún. 7. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az lehet a dolog mögött, hogy a google rendszeresen változtatja az oldal kódját, és amíg nem frissítik a kiegészítőt az aktuális verzióhoz, addig nem fog rendesen működni.
2015. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is csak arra tudok gondolni, hogy a frissítésig nem lesz jó :/ Remélem minél előbb megoldódik, mert azért olyan kicsiben nézni nem túl kellemes, de teljes képernyőre sem raknám mindig..
2015. jún. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!