Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook chatben változhat...

A facebook chatben változhat a legutolsó megnézés időpontja, ha többször is megnyitja valaki a chatet és megnézi, de nem ír semmit? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
írtam valakinek valamit, vasárnap. a messenger szerint szerda 12:25-kor nézte meg, délben. megnéztem szgépen is, mert a telón a messenger nha hülyeségeket ír. a szgépen is ez volt viszont. nem írt semmit amúgy vissza az illető. most meg néztem megint, hát a megnézés időpntja változott, tegnap 22:45-re. a szgpen és a messengeren is ezt látni. a szgépen a fb eddig még nem írt hülyeséget. most nem értem...nézegeti a chatet néha, de vissza nem ír?..... tudom, kérdezzem őt, de sajnos pont nem olya a szitu.
2015. jún. 5. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézte 12:25-kor, rájött, hogy nem tud, vagy nem akar válaszolni, megjelölte olvasatlanként, hogy úgy lásd, hogy nem olvasta még el.


Majd megnézte 22:45-kor, akkor meg rájött, hogy nem is akar rá válaszolni, és ennyi.

2015. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól mondja :)
2015. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na, most látom, hogy nem jól írtam ki a kérdést, vagyis nem pontosan. tehát: megnézte vasárnap a chatet. aztán szerdán változott a dátum, meg csütörtökön, ahogy írtam. és azóta még egyszer....tegnap du 19:40. aztán learchiváltam a beszélgetést, és visszaváltozott május 31-re, vagyis vasárnap...most ez mi? hülye a program?
2015. jún. 7. 07:15
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként amit utoljára írtam, arar nem kellett reagálni, mert elköszöntünk egymástól, először ő aztán írt. tehát nem kell rá válaszolni konkrétan.
2015. jún. 7. 07:16
 5/5 A kérdező kommentje:
"először ő, aztán én"
2015. jún. 7. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!