Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Havi 2 GB-os mobilinternet...

Havi 2 GB-os mobilinternet jó, vagy gagyi?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez nagyon, nem tudom, jól mondom-e. Szeretnék mobil internetet, mert albérletbe költözöm. A T-mobile-nál néztem, hogy milyenek vannak, és ami árban megfelelne, az ez a havi 2 GB. Ez nagyon gagyi, vagy jó lenne? Vagy ami még árban jó, az az 5 GB, nem tudom, melyiket válasszam.
2008. aug. 31. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mobilinternet elég lassú, hacsak nem valami baromi jól lefedett területen laksz, a GB-ok meg gondolom a havi díjban benne foglalt adatforgalmat jelentik. Ha sok mindent töltenél le, akkor nem igazán ajánlom a mobilinternetet, mert bizony 5 gb is elég kevés, viszont ha csak oldalak nézegetésére, böngészésre használnád akkor tökéletesen megfelel.
2008. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszike! Nem annyira akarok letölteni, inkább csak msn-ezésre, fórumozásra használom a netet, meg igazából nekem ez van telefon helyett, mindenkivel így tartom a kapcsolatot. Akkor erre megfelel? Köszi szépen!!
2008. aug. 31. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nagy kérdés az is, hogy merre fogsz lakni, és lefedett-e a szélessávú hálózat.
2008. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pécsen lakom, itt általában mindenhol elég jó szokott lenni, ahogy hallottam.
2008. aug. 31. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2 giga elég lehet. Ha netán túllépnéd (tudod követni az adatforgalmat, hogy mennyi) akkor még szinte biztos, hogy lehet fentebbi díjcsomagba váltani külön díj nélkül. (havidíj emelkeést leszámítva) Inkább próbálkozz a 2 gigással mert ez a lefele történő váltás nem szokott külön díj nélküli lenni a szolgáltatóknál.
2008. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem vodafonos hordozható, korlátlan netem van a letöltési sebességem 3,5mega tudom ajánlani, nagyvárosokban jó a lefedettség
2008. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Vodafonos netem van Korlátlan havi 5 ezer forintért.

Ez a csomag most 6000 forint lett sajnos.

A gyorsaság jó, és nemkell félnem hogy tullépnem.

De ha az ALBÉRLET internet kérdést akarod megoldani, akkor az UPC től rendelj netet, hűségnyilatkozat nélkül.

Az gyors is, stabil is.

2008. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is 2GB-os van T-mobile-os és msn-ezésre, netezésre tökéletesen alkalmas:) Én Székesfehérváron használom nincs vele gond, szerintem megéri.
2009. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!