Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok ilyeneket venni...

Hol tudok ilyeneket venni (esetleg a neten)?

Figyelt kérdés
Olyan (netes) boltot keresek, amin vannak Linkin Parkos, Evanescences, Green Dayes, Avril Lavignes, THREE DAYS GRACES, Slashes, Nirvanas, Black Sabbathos, Halestormos, Foo Fighterses, Sum 41es, Alvin és a mókusokos(rockbanda nem mókus :), Arctic Monkeysos, Kings Of Leonos, Guns N' Roseses, No Doubtos, Black Veil Bridesos, egyszerű Fall Out Boy jeles és Tankcsapdás pólók, bögrék, nyakláncok és hasonló mütyürkék. Ha DBRCNben van ilyen bolt (vagy a neten) akkor hely/cím/link szerint le tudnátok írni? Nem minden bandás cucc kell, hogy egy helyen legyen kapható! Válaszokat előre köszi!:)

#vásárlás #banda #Green Day #Slash #Evanescence #Linkin Park #Three Days Grace #vásárlásaneten #vásárlásabótban #vásárlásaboltban
2015. máj. 29. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapest és a Balaton környéke is jó!
2015. máj. 29. 20:30
 2/6 anonim válasza:

[link] Én innen vettem már Linkin Parkos cuccokat.

Aztán van egy bolt a nyugati aluljáróban ahol lehet kapni ilyeneket ott láttam sok félét.

Itt felsorol pár helyet de innen nem mindegyiket ismerem.:

[link]

polomania.hu-n is vettem egy LP-s pólót:

[link]

itt magadnak tervezheted meg de a minta kereső más együttest is beírhatsz.

Meg amúgy még próbálhatsz keresi a neten. :)

2015. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
West End-től nem messze az aluljáróban (kb. 100 méterre a bejáratától) van egy kis bolt, tele ilyen pólókkal.
2015. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JohniDaren válasza:

[link]

A legjobb!!

2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Pont olyanok amilyeneket kerestem!
2015. máj. 31. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Headbanger
2015. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!