Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek a hirdetések ellen?

Mit tegyek a hirdetések ellen?

Figyelt kérdés

Mióta újratelepítették a gépem, nem tudok böngészni, mert folyamatosan hirdetések jelennek meg mindenhol. Sok szó zölden alá van húzva és még azokhoz is hirdetés kapcsolódik. Még ezen az oldalon is. Rákattintok valamire és van, hogy 4 új oldal töltödik be.

Letöltöttem az Adblock plus-t, de semmi. Segítsetek!! Köszönöm.


2015. máj. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Malwarebytes. ésa böngésződ bővitménytárában nézz körbe szerintem televan reklámmal
2015. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vírusirtást próbáltad?

Esetleg spyware irtó programot?


Amúgy meg ne kattints minden hülyeségre és ne tölts le minden baromságot, ezzel megelőzhető a legtöbb ilyen. Persze egy tűzfal+antivírus se árt ha van a gépeden

2015. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne rootként használd a windowst

felteszed a nod 32

itt mindíg vannak 1 hónapra való kódok amivel érvényesen tudod tartani: [link]

advansed system careis felteszed

böngészönek használd a firefoxo és bővitménynek tölcsd le hozzá ezeket:adblock plusz,NoScript,Ghostery

2015. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

A reklámblokkoló nem használ egy már feltelepült reklámprogram ellen.

Nézz szét a telepített alkalmazások között és amire nincs szükséged, távolítsd el szabályosan.

Utána lefuttatod a NOD online ellenőrzését.

Javaslom még az AdwCleaner használatát is.

2015. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!