Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes multifunkciós oldalt...

Érdemes multifunkciós oldalt csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Mostanság unatkozok mert vagy fórumom amit haverom vezet én meg csinálom a háttércuccokat de mintha tökéletesen működne a cucc és ezért gondolkoztam azon hogy csinálok egy multifunkciós oldalt. Gondolok itt arra hogy pl: képfeltöltő, flash játékok saját ponttáblával, megy ilyen alapdolgokkal amiket használ az ember pl böngészős ftp kliens mert pl munkahelyen le van tiltva az ftp akkor ez a megoldás meg ilyen egyéb cuccok lennének rajta hogy időjárás országosan, tv műsor, meg ilyen alap dolgok, DE hírek kizárva mert nem hírportált akarok csinálni hanem ilyen szórakoztató/időtelbaszó oldalt. A kérdés az hogy megéri-e? tehát lenne-e rá kereslet vagy hülyeség? :D a választ előre is köszi :D
2010. febr. 25. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a fene tudja... mostanában ilyen napiszar feelingü oldalak mennek, vagy nyuuz, izé, aztán, hogy ezek a allin oldalak mennyire mennek... flash játékos oldalakból túl sok van, szal ha csinálsz is ilyesmit ne olyan legyen mint a többi, mert akkor csak egy lesz a sok közül.
2010. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. A weboldalad körül van valamiféle hype? Van neved, imázsod? Mert amiket felsoroltál a legutolsó Pistikeweboldalon is el lehet érni, semmiben sem kitűnő szolgáltatások, sőt mindegyikből amit felsoroltál van profi kivitelezésű ingyenes megoldás. Ha nagyon sok időd van, akkor csináld, de szüksége senkinek nem lesz rá szerintem.
2010. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen? akkor ahatnál pár pistike linket xD
2010. febr. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!