Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Msn-ben hogyan lehet letiltani...

Msn-ben hogyan lehet letiltani az összes offline contactot?

Figyelt kérdés
Volt egy kiegészítőm, amiben "paranoia" néven futott a szolgáltatás, és a lényege az volt hogy az offline contactokat automatikusan blokkkolta, így senki sem tudott figyelni. Tudja esetleg valamelyikőtök melyik kiegészítés lehetett ez?
2008. aug. 30. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, de én nem ajánlom, hogy ilyen saját fejlesztésű szoftvereket pakolj a gépedre (saját fejlesztés alatt azt értem, hogy bizonyára ezt a kiegészítést egy magánember készítette, nem hivatalos program) ugyanis, sosem tudhatod, hogy mit művel a háttérben ez a program, pl: ellophatja a jelszavad, tönkreteheti a gépen a fájlokat stb. (Ennek ellenére próbáltam megkeresni a google segítségével, de nem jutottam semmire, tehát nem egy elterjedt programról van szó, így végképp nem ajánlom a használatát)
2008. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy script msn plus-hoz, aminek a lényege hogy az összes contact-ot tiltja ha offline módban vannak.


[link]


itt megkeresheted.

2008. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, megtaláltam ez az:

[link]

2008. szept. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!