Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell bankszámlaszámról...

Hogyan kell bankszámlaszámról egy másik számra átutalni?

Figyelt kérdés
Vaterának akarok átutalni 100ft-t. Légyszi csak egyszerűen írjátok le:D Még annyit, hogy van ennek valami díja?(OTP)
2010. febr. 24. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van házibankod, belépsz és elutalod a megadott számlaszámra. - ez plusz költséggel jár, nem tudom mennyi...


Ha nincs, bemész az otp-be és befizeted a vatera számlaszámára. - ez nem tudom jár-e plusz költséggel

2010. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őő ennél kicsit részletesebben gondoltam, de azért kösz. Mi az a házi bank?
2010. febr. 24. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi az a házibank, lehet ugyanaz, mint amit én írok.

Az OTP-nek van egy OTP direkt szolgáltatása, amire szerződni lehet velük. Bemész, megmondod igénybe szeretnéd venni. Párszáz forintos díja lesz, kapsz egy azonosítót, jelszót, dobsz nekik egy aláírást, azután simán neten az otp-n keresztül tudsz majd sokmindent megnézni, csinálni (számlatörténet, utalás, telefonegyenleg feltöltés, autópálya matrica stb). Az utalásnak mindenképp díja van, de amíg személyesen bemenve és utalva ~250.- ft, addig neten keresztül nagyságrendileg ~50.- Ezen felül a telefonodra SMS-ben megkaphatod a pénzmozgásokról az infót.

2010. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok. Igen, a házibank az az, amit a második hozzászólásban leírtak. Tehát ha úgy gondolod, hogy soha többet nem látnád hasznát a házibanknak, akkor felesleges ezt a szolgáltatást igénybe venni.


De mivel a vaterának szeretnél utalni, akkor én javasolnám neked - ugyanis ha adsz-veszel könnyen nyomon tudod követni a pénzmozgásodat. Pár kattintással át tudod utalni mondjuk a vételárat... tehát igen hasznos szolgáltatás

2010. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, és ha nincs ilyen szolgáltatásom akkor minden egyes átutálásnál be kell menni? Nemrég csináltattam számlát szóval nem sokat tudok róla.:):S
2010. febr. 24. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van. Ha nincs ilyen szolgáltatásod be kell menni személyesen, vagy:


telefonon keresztül is lehet intézni valahogy, de az még plusz telefonköltség is. Az a legtisztább ha megrendeled szerintem.

2010. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. febr. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!