Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 alatt eltérő wi-fi...

Windows 7 alatt eltérő wi-fi hálózatok kezelése egyszerre, hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy wi-fi hálózat, ahol a laptopon fix IP van beállítva. Minden szuperül működik, tök jó, fain.

Viszont van egy másik hálózat, ahova a laptoppal kéne csatlakozni, de az más IP leosztásokkal rendelkezik. Van rá mód beállítani, hogy ne kelljen mindíg átirni a fix ip-t egyikről a másikra?

Azaz legyen 2 hálózat megetetve a Windowsal, és az éppen aktuálissal csatlakozzon?


2015. máj. 11. 15:16
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Én nem teszteltem, de ez a program erre való:

[link]

2015. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Itt van még egy hasonló. Ez valamivel komolyabbnak tűnik.

[link]

2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Kipróbálom. De a Windowsban nincs ilyen lehetőség? Hogy pl. Helyi Kapcsolat 1, Helyi kapcolat 2...

És egyiknél így, másiknál úgy állítom be, és mindig azzal kapcsolódik, amelyik az adott hálózathoz kell?

2015. máj. 11. 15:30
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Én nem tudok róla, ahol beállítottad a fix IP -ket ott a speciális gombnál próbáld meg.
2015. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!