Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állíthatom be a proxy...

Hogy állíthatom be a proxy lehetőséget, hogy az működjön is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyakorlatban:


Maxthon böngésző.

Beállítások-Proxy-Saját proxy beállítások használata és azo belül hozzáadás.

Na most keresek egy free proxyt, mondjuk innen: [link]

Kiválasztok egyet majd hozzáadás gomb. Kitöltöm az adatokat: név, tpus stb.. a jelszó és a felhasználonévnél fogalmam sincs mit kellene beírnom.

Aztán rákattintok az engedélyezésre, ezután egyetlen weboldalt sem tudok megnyitni, nem tölt be semmit, nem nyit meg semmit, nem működik.


Mit rontok el?

Vagy esetleg tudnátok linkelni működő proxy címeket? Nagyon megköszönném.

Főleg Orosz kellene, de bármilyen jöhet ami nem európai. (de kíváncsi lennék hogy miért nem működnek a proxy beállításaim)


Köszi!



2015. máj. 10. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán mert nem jól akarod használni azokat a beállításokat.

Proxy lényege hogy egy szerverről el tudj érni oldalakat.

A kliens nem közvetlen csatlakozik a weboldalakra, hanem a szerveren át. Valószínű, hogy olyan proxyt választottál, ami nem engedélyez más weboldalakat vagy csak mondjuk 1-et. Más böngészővel is megpróbálhatnád.


Én tökéletesen szoktam tudni használni egy proxyt

[link]


így pl.


(gyanús ez a főleg "orosz")

2015. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

Az Oroszoknak olcsóbb a vásárlás a legtöbb olyan helyen, ahol én is szoktam, mert nekünk ugye az Unio miatt euróban vagy eurót átszámítva szabják az árakat.

Pedig közünk nincs az Uniohoz az euróhoz meg aztán pláne.

Sajnos.

2015. máj. 18. 15:17
 3/3 A kérdező kommentje:

VPN-re csatlakozni folyton meg nem kényelmes nekem, ezért kéne egy Orosz proxy a böngészőhöz.

Freeproxy-val nam lehet ügyeskedni a webshopokon, csak vpn-el, vagy egy jó nem free proxy címmel.

2015. máj. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!