Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rendelek a tesz veszen egy...

Ha rendelek a tesz veszen egy terméket ami mondjuk 2 ft ba kerül, a postaköltség mondjuk egy ezres, akkor az eladónak 2forintot kell fizetnem, vagy 1002-t?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2 ft-ost kivonták a forgalomból,tehát nem 2ft-ért eladó,hanem 5ftért. de azt nem tudom mennyit kell fizetned
2010. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ h ki állja a postát, de a licit után (ha te nyered) 48 órával max. kapcsolatba kell lépned vele szoval ott meg kell beszélni mindent
2010. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdezem, hogy a postaköltséget akkor fizetem ki amikor megkapom a terméket(magyarul a postának fizetek?)vagy azt is az eladónak utalom??
2010. febr. 23. 19:12
 4/8 A kérdező kommentje:
a postaköltséget én fizetem
2010. febr. 23. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha átutalással fizetsz akkor a postaköltséget is át kell utalnod.
2010. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 czibles ***** válasza:

abból kiindulva, hogy csomag feladáskor kell fizetni, a szállításért, akkor utólag te hogy fizetnéd ki a postásnak?

tehát a termék ára + postaköltséget egyszerre kell elutalnod az eladónak.

2010. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg.....:D köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 23. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha utánvétes csomag lesz, akkor meg a postásnak fizetsz 1005 Ft-ot.
2010. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!