Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lassíthatja ennyire a...

Mi lassíthatja ennyire a letöltést?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt a letöltéssel, de most a max, amit elér az 13 KB/s. A speedtest.net-en leteszteltem a letöltés ideje alatt, ezt írta ki: letöltés - 17,41 MB/s, feltöltés - 12,71 MB/s. Mi lehet a gond?
2010. febr. 22. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan töltesz le. Ha torrentezel, akkor ott nagy valószínűséggel kevés a seeder, akitől töltesz.


Ha szerverről töltesz, akkor elképzelhető, hogy a szerver le van terhelve (sokan használják) - ezért lassulhatott be a letöltésed

2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ^^
2010. febr. 22. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
még van ám valami:) ha pl meg van osztva wifin és nincs levédve vagy csak wep -el ( ami mellékesen 10 perc alatt feltörhető ) ha van wifid és nincs levédve akkor védd le minimum egy wpa titkosítással, nekem a drága környékbeliek használták a netem csunya dolgokat képesek csinálni belépnek admin felületre elálitanak pár dolgot és csak nehezen de vissza lehet venni az uralmat:) remélem segítettem valamit üdv
2010. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!