Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Lockerz.com oldal megbízható...

A Lockerz.com oldal megbízható? Mert regisztrálnék rá, mert elég jónak tűnik de nem tudom tiszta-e teljesen?

Figyelt kérdés
Kérném hogy csak az irjon aki tagja az oldalnak vagy tényleg tudja a választ, OFF-októk kiméljetek köszi:)
2010. febr. 22. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha az ember józan paraszti ésszel gondolkodik akkor rájöhet hogy kamu. Vagy vannak olyanok hellyel közzel amik fizetnek de ilyen 1000FT-t 3 havonta... Aki ilyeneket reklámoz az valószínűleg a weboldal alkalmazottja vagyis célja népszerűsíteni az oldalt. Aki meg azt mondja hogy kapott ilyen helyeken Ipod-ot meg laptopot... Ez kb olyan mint mikor a sok hülye ember beküldözgette az Uri Gellerbe hogy juj pörgött a levegőbe a kanál, valószínű...
2010. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem lehet benne valami, én tagja vagyok, és először én se nagyon akartam elhinni, de például youtubeon beírod hogy lockerz unboxing és kidob egy csomó videót amiken csomagolják ki a cuccokat ( X boxot, Ps-t, polókat stb.) meg fórumon is írták már h kaptak cuccot(magyarok), szóval egy próbát szerintem biztos hogy megér
2010. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nem faragok rá:)
2010. febr. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!