Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy játékot, de...

Letöltöttem egy játékot, de kéri a cd-t. El lehetne valahogy indítani?

Figyelt kérdés
Légyszi szájbarágósan mert nem értek hozzá...Előre is köszönöm.
2007. nov. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok benne biztos, de szerintem létre kell hozni egy virtuális cd meghajtót (Daemon Tools) és oda kell rakni a letöltött play disc-et.
2007. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én viszont biztos vagyok benne, hogy így kell. Töltsd le a D.tools-t, ez létrehoz egy új -monjuk F: meghajtót. Jobb klikk az asztalon az ikonjára, "virtual cd/dvd rom, device F: ,ráklikk, "mount image" ezután kiválasztod a képfájlt a listábol, és kész.

A valóságban nagyon egyszerű, rá fogsz jönni.

2007. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévő válaszok nem 100%-ban helyesek.

Valóban szükség lehet egy virtuális meghajtó létrehozására, ahova bemountolja a CD-t. DE! Sok játék igényli az eredeti indítófájl cseréjét is, mert általában ellenőrzik a behelyezett CD eredetiségét... (Ezt hívják a program "törésének") Vagyis a bemountolt CD-n kellene keresni egy - általában - crack könyvtárat, majd az abban található info alapján megoldani, hogy ne eredeti cd-t kérjen.

2007. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Az elottem szoloknak is igaza van, de ha igy sem mukodik, az azéet lehet, mert a játék cd irásvédett, igy cd-vel elindul, de cd nélkul már nem.Viszont le lehet szedni, ha jol emlékszem, a moobs & speedfire -rol egy olyan progit, amivel meg lehet szüntetni az irásvédettséget.
2007. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A letöltött játék nem írásvédett! A játék mappájában, nem ahová telepítetted, hanam ahová letöltötted, ott lennie kell egy CRACK nevű mappának, amiben találsz egy ...(a játék neve).exe fájlt. Erre katt jobb egérgombbal, másolás. Megkeresed azt a mappát, ahová telepítetted, a jobb gombbal beilleszted. Ekkor előjön egy ablak, hogy biztosan le kívánja cserélni a ....exe fájlt a ....exe fájlra, ekkor már csak le kell okézni!
2007. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eszticica válasza:
Sziasztok! Megcsináltam mindent úgy, ahogy mondtátok, de nekem még így sem indul a Joan of Arc. Most mit csináljak?
2013. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!