Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy meglévő YouTube csatorn...

Ha egy meglévő YouTube csatornámról átteszem a videóimat egy újra, abból származhat jogi probléma?

Figyelt kérdés

Rendelkezek 2010 óta egy YouTube csatornával amin már kb. 70 videóm van de sajnos rosszul választottam akkor csatorna nevet, és most csináltam egy új YouTube csatornát és oda szeretném ezeket a videókat ismét feltölteni. A régi csatornán pedig priváttá tenni.(Vagy jobb lenne a régi csatornát törölni, hogy ne legyen ugyan az a videóm 2 helyen ?)

Ebből származhat jogi probléma ?

mind a két csatornának én vagyok a "tulajdonosa"



2015. ápr. 29. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy Youtube partner akkor nem! Egyes youtube partnereknél kapsz egy olyan funkciót is amivel le birod védeni a videóid! Ha neked nincs ilyen akkor semmi gond nem lesz belőle!
2015. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két saját csatornádon tök ugyanazokat a videokat nem tudsz tárolni. Azért irtam, hogy tök ugyanazokat, mert a YouTube az egy az egyben másolatot nem engedi feltölteni, értesít, hogy másolat.

Ahhoz, hogy másik csatornádon feltölthesd, egy szerkesztővel némi változást csinálj rajta (pl. bevágol pici videot, fotot, uj feliratot stb.) és ugy töltöd fel. Ha idegen töltené fel egy az egyben, annak se engedélyezné. De ha már változtat rajta, neked meg nincsennek szerzőjogi követeléseid, akkor már az idegen is feltöltheti.

Időtakarékosabbnak azt látszik, hogy ha megvan még a 70 videod valahol egy adattárolón vagy merevlemezeden, akkor a régi csatornáról letörlöd , az ujra pedig ujonnan feltöltöd. Ezeket mérlegeljed.

2015. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!