Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ASUS router telepítése közben olyan hibát dob fel, hogy "Hiba a lapon található parancsprogramban"?

Figyelt kérdés
Asus RT-N12E routerről van szó, és a hozzá kapott CD segítségével próbálok segédprogramokat telepíteni a számítógépemre.

2015. ápr. 28. 19:36
 1/6 Tengor ***** válasza:
A CD-t kukázd. Lépj be a routerbe és ott állítsd be, amit kell!
2015. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt hol tudom megtenni?
2015. ápr. 28. 19:59
 3/6 Tengor ***** válasza:

A böngészőbe kell beírni a router alján található IP címet.

Viszont lehet, hogy jobban járnál, ha szólnál valakinek, aki látott már routert és ő állítaná be.

2015. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több routert is állítottam már be, de ennél az IP-címes böngészős sikeres bejelentkezés után egy bugos oldal jön be, semmire nem lehet kattintani csak összevissza alakzatok vannak, ezért gondoltam hogy a CD-vel kell valamit csinálni.
2015. ápr. 28. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős...

Nekem is ASUS routerem van.


Nálam az oldotta meg a problémát hogy a tűzfalban ( Eset Smart Security ) beraktam a router IP címét ( 192.168.1.1 ) kivételnek. Ezután már normálisan megjelent a kezelőfelület.

2015. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Vagy próbáld meg másik böngészőprogrammal. Esetleg másik géppel.


Magyar Kézkönyv:

[link]

2015. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!