Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad, miért szar a...

Miért akad, miért szar a UPC-s internet?

Figyelt kérdés

Bekötötték az új modemet, ezt az Ubee-nevezetű szart, és azóta laggol minden. Kihívtuk 2x a szerelőket, azt mondja hogy a le és feltöltés jó, BIZTOS hogy túlterhelt az összes szerver, és hogy a gépemmel van a baj, mert hogy Chrome-ot használok -_-


Hát bocs, akkor a régi Scienfitic Atlantás modemmel miért is nem akadt ? Miért is csak ezzel az izével van a gond ?

Wifi, Wi-Free, kábeles net, minden akad...szomszédnak ki meg még a régit használja, nincs a nettel semmi baja.



Mit kéne csinálni ?



2015. ápr. 19. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemondani és digit beköttetni garantálom nem lenne baj :D
2015. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az Ubee HGW-t átállítani bridge módba, és köss rá egy saját routert, vagy közvetlen a gépedet.
2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem használ semmit, 2 hete azt próbáltam.
2015. ápr. 19. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

érdekes, a krómot nevezik ki bűnösnek, miközben a gyártó azt teszi fel a telóra, mint a legkedvezőbbet..

aztán kiderül, hogy nem az a hibás.


egyébként nem csúcsterhelésre fejlesztenek, az nem éri meg.

2015. ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Áron Faragó válasza:
Szerintem a UPC ezzel akar pénzt csalni hogy egy idő múlva elromlik a net és pénzt kell fizetni hogy megjavitsák szerintem legyél digis nekem is szar a UPC net :/ :(
2016. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!