Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok létrehozni egy...

Hogy tudok létrehozni egy olyan helyi hálózatot amin fájl tudok másolni egyik gépről a másikra?

Figyelt kérdés
az asztali gépem és a laptop között akarok olyan hálózatot létrehozni amin könnyedén áttudom rakni a filmeket

2015. ápr. 11. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb: fájlkezelő --> hálózat --> felül van egy csík, azt engedélyezed(amit kér, ír) --> és látod a másik gépet, ha nem ott is megcsinálod ---> bejelentkezel az ottani felh. névvel + jelszóval
2015. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nem tudom a felhasználókat és a jelszavakat,próbálkoztam jelszó megadni de nem találtam meg a pontos helyét hogy hol tudnám
2015. ápr. 12. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:

amit leírtam az úgy is megy hogy pl. a másik gépen lépsz be a tiédbe


vagy ami van még ötletem az az hogy: torrentet készítesz a filmből, és a torrent file-t meg át küldöd, aztán ő letölti a te gépedről


csak annyi gond lehet hogy az ügyfelekhez/peerekhez/seederekhez(nem jut pontosan eszembe mik vannak) hozzá kell adni a gép ip címét(a külső nem jó, mivel belső hálózaton osztod meg)


windows gomb + r és beírod: cmd

aztán oda ipconfig

vagy ipconfig /all

és az IPv4-es cím kell, valahogy így néz ki: 192.168.0.12


van még pár ötletem pl. pendrive, de az rosszabb megoldás, mert akkor fel kell másolni, le kell másolni, túl sok idő

2015. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából ha lett volna pendrive akkor sokkal könnyebb lenne de nem volt ezért akartam ez megcsinálni
2015. ápr. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!