Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 30gb mobilnet mire elég?

30gb mobilnet mire elég?

Figyelt kérdés
Elég sokat játszok multiplayeren, filmeket töltök le, és érdekel, hogy ezt a 30gb-ot meddig tudnám használni. Eddig mindig korlátlan netem volt, elköltöztem, és úgy néz ki, hogy csak mobilnetet tudok majd használni.

2015. ápr. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Játékra bőven elég, filmezésre már nem annyira.

Milyen minőségben töltöd le a filmeket?

G.

2015. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha filmet is töltesz le, akkor nem sokra. Egy film (xvid, tehát nem HD minőségben) kb. 1,5 Gb, szóval 20 film egész hónapban. Ha pedig torrentről töltesz le, azt vissza is kell osztani, szóval úgy még ennyire sem elég.


Ha csak böngészésre kell, úgy viszont nehezen fogod elérni a 30 Gb-os korlátot, az kb. 30.000 oldal megnyitására elég.


Szerintem nézz utána, hogy nincs-e mikrohullámú internet ott, ahová költözöl. Ha van, az olcsóbb, mint a 30 Gb-os mobilinternet és biztosan van korlátlan csomag is. Ha tanyán laksz, akkor is jó esélyed van, hogy találj ilyen szolgáltatást, mivel sok cég telephelye már városon kívül van, illetve több kilóméteres távolságból is jól használható, ha ritkán lakott területről van szó.

2015. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mikrós netet én is csak ajánlani tudom, nagyságrendekkel jobb, mint a mobil, mivel többnyire korlátlan és 10-12 megabites csomagok sem ritkák.

G.

2015. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!