Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol, hogyan tudom kikapcsolni...

Hol, hogyan tudom kikapcsolni a gépemen a netkeretet, v netkeretrendszert v mifenét?

Figyelt kérdés

Benyaltam valami felugróablakos förmedvényt, ami így néz ki:

[link]

A kép alján a három téglalap.

Operánál simán kitöröltem a feltelepült bővítményeket, ezzel megoldódott, de a firefoxnál hiába tettem ugyanezt, a bővítmény törlődött, a felugró három téglalap (meg a háttérben, vagy új lapon, vagy új ablakban megnyíló reklámok) maradtak. Rémlik, h jártam már így, akkor javasolták a keretrendszer kikapcsolását, ami tényleg megoldotta a dolgot. Viszont most képtelen vagyok megtalálni, h HOL kapcsoltam ki. Légyszi,segítsetek!

Köszi!



2015. ápr. 10. 15:21
 1/2 karesz01 ***** válasza:

Mind a 4 böngészőnek van reklámblokkolója .


Mind a 4 böngésződben nyisd meg ezt az oldalt .

[link]


Majd a nagy zöld gomb segítségével , add hozzá a böngészőidhez .


Majd amikor azt írja , hogy sikeresen installáltad ,

ott kell a lapon lentebb bekapcsolni az összes lehetőséget .


Utána , újra kell indítani az adott böngészőt .


Ellenőrizni , hogy használ-e már a bővítmény .

Nyisd meg egy olyan oldalt ahol ennyi reklám volt .


---

Ha ez nem lenne elég , futtasd le a gépeden : spyhunter4 vagy Malware program valamelyikét .


SpyHunter 4 - [link]


Malwarebytes - [link]

2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt már próbáltam, sajnos nem működik ( [link] ), de nagyobb baj, h a bitcoines oldalakat viszont kinyírta :( Ezért a netkeretrenszer kikapcsolását kértem, amellett simán bitcoineztem.
2015. ápr. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!