Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan találja ki (nem minden...

Hogyan találja ki (nem minden esetben) a "dzsin" azt, akire gondolok a lenti honlapon?

Figyelt kérdés

[link]


u.i.: normális válaszokat kérek! köszi


2010. febr. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát biztos van egy nagyon jó algoritmus, amivel te a válaszaiddal végigvezeted és kihozza a végeredményt.

De jó a játék, kösz hogy megmutattad :)

2010. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én pedig köszi a választ! :) Jó szórakozást hozzá! ;)
2010. febr. 19. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én is köszönöm. Ez valami estméletlen. Minden esetben bejött, pedig vagy 40x végigpróbáltam.
2010. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nagyon nagy!!!! xD
2010. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őrülök, hogy ennyire bejön! :D Néha, azért át lehet verni! :) Csak ügyesen;)
2010. febr. 21. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Még Magdi anyust is kitalálta... Ez eszméletlen. De nagyon cseles. Ha nem jön össze neki, még a youtube-t is átnézi, vagy ip alapján kideríti, hogy melyik országban vagy.
2010. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neeee, komolyan még őt is kitalálta?!?! :D Igaz, nekem a TV macit találta, ami azért valljuk meg nem egy mai darab. :D
2010. febr. 23. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

De azért is talál ki nagyon sok mindent, mert sokan játszanak vele, és folyamatosan bővül az adatbázisa, ugyanis ha valamit nem talál ki, akkor azt meg lehet tanítani neki. Onnantól kezdve már azt is tudja.


Egyébként itt van egy ahhoz hasonló magyar oldal:

[link]

2010. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!