Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neketek működik a jófogás...

Neketek működik a jófogás üzenet küldőjében (amikor a hirdetővel levelezel) a kép csatolás? Az üzenethez való kép csatolás? Nekem nem Firefox alatt. Csak nálam nem jó?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 00:49
 1/8 Zsozsó válaszol ***** válasza:

Szia!


Rendszerünkben nem tapasztaltuk az általad jelzett hibát.

Próbáld meg frissíteni a böngésződ, vagy ellenőrizd, hogy másik böngészőben is fenn áll-e a hiba.

Ha nem oldja meg a problémát írj az ugyfelszolgalat@jofogas.hu e-mail címre, hogy munkatársaink mihamarabb segítségedre lehessenek.


Üdv.

A Jófogás.hu csapata

2015. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Crystalclear válasza:

Nekem amióta a jofogas.hu megvette az olx-et firefox alatt valami állandóan nem működik.


-volt hogy be sem tudtam jelentkezni

-ha igen percekig tart az oldalak töltése a gyors jofogas.hu szerver miatt,mintha nem tudták volna előre hogy fel kell készülniük a megnövekedő terhelésre

-az üzeneteim teljesen törlődtek egyik napról a másikra csak az utolsó maradt meg de azt sem látom teljesen

-és az azóta elküldött üzenetem sem látom teljesen

-sem a szerkesztés menü sem a hirdetés törlése jelenleg nem működik


/A feltölthető képek mérete meg nevetséges/


A felület kezelhetősége és fontossági arányai-ból is látszik hogy átgondolatlanabb kevesebb gondolatú emberek csinálják mint az olx-et.


Ha meg a nyereségorientált vatera.hu-é az egész magyar piac akkor érthető hogy valahogy meg akarták szüntetni a saját tökéletes ingyenes olx-üket.És talán a jofogas.hu is azért ilyen béna mert.

2015. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 valaci válasza:

Épp most szembesültem azzal, hogy kérdésemre válasz érkezett, de én válaszom nem megy el. Ne szövegeljetek böngésző hibáról, meg sütikről, mert már mindent kipróbáltam. Ha valaki nem érti mi a dolga, azt nem kellene alkalmazni! Az ügyfélszolgálat nem fogja megoldani a problémát, csak továbbítja. A programozó megoldja, de közben csinál három újabb hibát. Ez van, volt, a jofogas.hu -n.

Ja!!! Én csak felhasználójuk lennék, ha lehetne... soha nem voltam belső kapcsolatban velük...

2015. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 valaci válasza:
...az előző hiba csak egy a sok közül.
2015. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tapasztalom, nekem ma meg tegnap az a bajom, hogy az emailemre érkezett üzenetértesítőkről nem tudom megnyitni a jófogást mert vagy lefagy az egész vagy valami fura szerkesztési nézetben mutatja az üzenetet és többször megkell nyitni, hogy működjön... Vásárolni se tudok az oldalról, mert alig van rajta áru mióta 3 hónapon belül törlődnek a hirdetések és nem azért mert elkelnek hanem az embereknek nincs idejük azzal törődni, hogy 3 havonta újra feladják a hirdetéseiket, pár száz egy-két ezer ft-os dolgoknál nem éri meg a pénzért történő hirdetés hosszabbítás.

Én a műszaki hibák miatt eleinte írogattam nekik, de már jó ideje nem írok belefáradtam.

2015. nov. 17. 19:36
 6/8 anonim válasza:
Nekem se működik a képfeltöltés. Sőt olyan is volt, hogy a másik üzenethez töltötte fel a képet.
2015. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Javitsatok ki a neveteket balfogasra kedves jobfogas!neha nem tudom hol a jobb a fogas a balon vagy a jobbon?a kaki cseppfojossa valt!
2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legidegesitobb oldal, amit valaha lattam. Nagyon gyakran nem tolt be, nem keres, nem kuldi el az uzenetet, eltunik az uzenet, eltunik a hirdetes, stb... Ha épp minden mukodik, akkor is rohadt lassu!!! Termeszetesen nem a keszulekemben/bongeszomben van a hiba, mert akarmilyen mobilrol, szamitogeprol, bongeszorol probalkozok, mindig csak a jofogasnal van gond. Az olx nagyon jo volt. Jofogason mar nem hirdetek. A szabalyzat sem tetszik. Volt hogy iszonyu surgosen penzre lett volna szuksegem. Nagyjabol 40 ezret ert a telefonom, de en 20-ert raktam fel. Kb 4 ora elteltevel jott egy uzenet hogy nem jo a hirdetesem mert "nem realis az ar"! Mi van???? Hadd dontsem mar el hogy mennyiert akarom eladni barmimet is!!
2016. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!